Obserwatorzy

poniedziałek, 22 lipca 2019

Wakacje, wakacje...

Urlop spędzony bardzo aktywnie: serwetki na łapacza oraz chusta virus (zabrakło mi koloru na wykończenie). Wszystko powstało w czasie wolnych chwil podczas wyjazdu w Tatry. Byłam na Morskim Oku i na Kasprowym Wierchu oraz na ścieżce nad koronami drzew, wszystko na własnych nogach. Nie podejrzewałam, że dam radę, a teraz jestem bardzo dumna z siebie. Czas nie był też najgorszy, chociaż synowie pokonywali trasę prawie biegiem. Cieszę się, że spróbowałam.
16 komentarzy:

 1. Pięknie i efektownie spędzony wakacyjny czas :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i pozdrawiam. Chce się powiedzieć „chwilo trwaj”.

   Usuń
 2. Tylko pozazdrościć Ci tak wspaniałego urlopu:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyjazd z całą rodziną rzadko nam się zdążą.. To był tylko tydzień lecz jeszcze mam kolejne dwa tygodnie wolnego, które spędzę w domu. Pozdrawiam.

   Usuń
 3. odpoczywasz zatem tak jak ja,robutki są dla mnie wielkim pdprężeniem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie potrafię bezczynnie siedzieć, odpoczywam coś robiąc. Odreagowuje w ten sposób wszystkie stresy. Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Och!!! Sporo ufało Ci się robotek zrobić w trakcie urlopu :)))
  A widoki zapierające dech w piersiach , szczególnie ta kładka ***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beatko, Urlop nie skończony, więc powstają kolejne rzeczy. Widoki przepiękne. Przy następnej okazji musisz tam pojechać, aby chociaż w ten sposób spełnić marzenie Darka. Wejście na szczyt męc

   Usuń
 5. Coś co bardzo lubię- małe serwetki i górskie wędrówki! Serwetki śliczne! Widzę,że ten odcień zieleni wygląda bardzo efektownie! Mam trochę podobny w kolorze kordonek,a nie miałam przekonania,żeby go użyć! Jednak jak się zobaczy gotową serwetkę- jak u Ciebie- nabiera się ochoty!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój zielony to miała być mięta. Dla mnie przypomina bardziej pistację, w każdym razie kolor niezdecydowany. W rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach. Ja wyrobiłam prawie cały motek muzy. Pozdrawiam.

   Usuń
 6. Przepiękne serwetki. Ciesze się również, że wycieczka się udała - wypady w góry bywają ciężki, ale dla takich widoków warto! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne serwetki i chusta i piękne widoki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.